فروش - اپارتمان 135 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
1 300 000 €
9630 €/m²
Property 64248 photo 1
Property 64248 photo 2
Property 64248 photo 3
Property 64248 photo 4
Property 64248 photo 5
Property 64248 photo 6
Property 64248 photo 7
Property 64248 photo 8
Property 64248 photo 9
Property 64248 photo 10
Property 64248 photo 11
Property 64248 photo 12
Property 64248 photo 13
Property 64248 photo 14
Property 64248 photo 15
Property 64248 photo 16
Property 64248 photo 17
Property 64248 photo 18
Property 64248 photo 19
Property 64248 photo 20
  • کد شی 64248
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 135 m²
  • منطقه آتن
  • Location (Voula) | آتن - جنوب (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 1300 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 135 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 575 000 € 6847 €/m²
  • کد شی 3291
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 7619 €/m²
  • کد شی 8165
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 9411 €/m²
  • کد شی 49916
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
1 280 000 € 10078 €/m²
  • کد شی 56256
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
1 350 000 € 7258 €/m²
  • کد شی 56963
  • مربع متر 186 m²
  • Rooms 5
فروش
1 295 000 € 9452 €/m²
  • کد شی 58377
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
1 120 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 64496
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
1 200 000 € 9022 €/m²
  • کد شی 65204
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 4
فروش
1 136 000 € 7282 €/m²
  • کد شی 65347
  • مربع متر 156 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه