فروش - اپارتمان 116 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
1 750 000 €
15086 €/m²
Property 64414 photo 1
Property 64414 photo 2
Property 64414 photo 3
Property 64414 photo 4
Property 64414 photo 5
Property 64414 photo 6
Property 64414 photo 7
Property 64414 photo 8

Details

  • طبقه: طبقه 5
  • سال ساخت: 2026
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 30 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 116 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین کولر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 600 000 € 7619 €/m²
  • کد شی 8165
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 9411 €/m²
  • کد شی 49916
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
2 100 000 € 2560 €/m²
  • کد شی 50571
  • مربع متر 820 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
1 800 000 € 12000 €/m²
  • کد شی 57079
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
2 000 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 57081
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
2 600 000 € 11981 €/m²
  • کد شی 59012
  • مربع متر 217 m²
  • Rooms 5
فروش
2 490 000 € 13756 €/m²
  • کد شی 61100
  • مربع متر 181 m²
  • Rooms 4
فروش
1 600 000 € 11851 €/m²
  • کد شی 62309
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 750 000 € 15086 €/m²
  • کد شی 64414
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 3
فروش
2 412 000 € 18000 €/m²
  • کد شی 64432
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه