فروش - زمین 400 m² در حومه تسالونیکی

یونان تسالونیکی تسالونیکی - حومه ترمی
500 000 €
1250 €/m²
Property 66124 photo 1
Property 66124 photo 2
Property 66124 photo 3
Property 66124 photo 4
Property 66124 photo 5
Property 66124 photo 6
Property 66124 photo 7
Property 66124 photo 8
Property 66124 photo 9

Details

  • Floor area ratio: 0,6

توضیحات

برای فروش زمین 400 متر مربع در حومه تسالونیکی.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 240 متر مربع

حومه تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
690 000 € 667 €/m²
  • کد شی 57750
  • مربع متر 1033 m²
  • فاصله تا دریا 60 m
فروش
450 000 € 68 €/m²
  • کد شی 58014
  • مربع متر 6596 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
650 000 € 72 €/m²
  • کد شی 58074
  • مربع متر 9000 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
410 000 € 113 €/m²
  • کد شی 58448
  • مربع متر 3600 m²
  • فاصله تا دریا 16 m
فروش
550 000 € 130 €/m²
  • کد شی 60089
  • مربع متر 4200 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
470 000 € 430 000 € 119 €/m²
  • کد شی 60103
  • مربع متر 3600 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
570 000 € 25 €/m²
  • کد شی 60725
  • مربع متر 22185 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
500 000 € 142 €/m²
  • کد شی 60961
  • مربع متر 3520 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
700 000 € 51 €/m²
  • کد شی 62159
  • مربع متر 13500 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
420 000 € 68 €/m²
  • کد شی 62209
  • مربع متر 6100 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m

اشتراک خبرنامه