125 000 €
1136 €/m²
Property 66133 photo 1
Property 66133 photo 2
Property 66133 photo 3
Property 66133 photo 4
Property 66133 photo 5
Property 66133 photo 6
Property 66133 photo 7
Property 66133 photo 8
Property 66133 photo 9
Property 66133 photo 10
Property 66133 photo 11
Property 66133 photo 12
Property 66133 photo 13
Property 66133 photo 14
Property 66133 photo 15
Property 66133 photo 16
Property 66133 photo 17

Details

  • سال ساخت: 1985
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 35000 m
  • فاصله از فرودگاه: 55 km

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 110 متر مربع در تسالونیکی. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
132 000 € 2030 €/m²
  • کد شی 62776
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
155 000 € 2066 €/m²
  • کد شی 65171
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
185 000 € 1480 €/m²
  • کد شی 65679
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
125 000 € 1136 €/m²
  • کد شی 66133
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه