فروش - دوبلکس 208 m² در آتیکا

یونان آتیکا آتن - شرق گراکاس
495 000 €
2380 €/m²
Property 66145 photo 1
Property 66145 photo 2
Property 66145 photo 3
Property 66145 photo 4
Property 66145 photo 5
Property 66145 photo 6
Property 66145 photo 7
Property 66145 photo 8
Property 66145 photo 9
Property 66145 photo 10
Property 66145 photo 11
Property 66145 photo 12
Property 66145 photo 13
Property 66145 photo 14
Property 66145 photo 15
Property 66145 photo 16
Property 66145 photo 17
Property 66145 photo 18
Property 66145 photo 19
Property 66145 photo 20
Property 66145 photo 21
Property 66145 photo 22
Property 66145 photo 23
Property 66145 photo 24
  • کد شی 66145
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک دوبلکس
  • مربع متر 208 m²
  • مساحت زمین 198 m²
  • منطقه آتیکا
  • Location (گراکاس) | آتن - شرق (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2005
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: B
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 14360 m
  • فاصله از فرودگاه: 13 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • راه پله داخلی

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 208 متر مربع در آتیکا. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
600 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 4029
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 6
فروش
700 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 5441
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 7
فروش
550 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 6403
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 5
فروش
580 000 € 2636 €/m²
  • کد شی 7520
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 6
فروش
520 000 € 4160 €/m²
  • کد شی 8412
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
470 000 € 3615 €/m²
  • کد شی 11035
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 6
فروش
590 000 € 2622 €/m²
  • کد شی 11348
  • مربع متر 225 m²
  • Rooms 5
فروش
674 650 € 2418 €/m²
  • کد شی 11617
  • مربع متر 279 m²
  • Rooms 5
فروش
405 000 € 1883 €/m²
  • کد شی 13804
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 6
فروش
550 000 € 2244 €/m²
  • کد شی 16355
  • مربع متر 245 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه