65 000 €
591 €/m²
Property 66150 photo 1
Property 66150 photo 2
Property 66150 photo 3
Property 66150 photo 4
Property 66150 photo 5
Property 66150 photo 6
Property 66150 photo 7
Property 66150 photo 8
Property 66150 photo 9
Property 66150 photo 10
Property 66150 photo 11
Property 66150 photo 12
Property 66150 photo 13
Property 66150 photo 14
Property 66150 photo 15
Property 66150 photo 16
Property 66150 photo 17
Property 66150 photo 18
Property 66150 photo 19
Property 66150 photo 20
Property 66150 photo 21
Property 66150 photo 22
Property 66150 photo 23
Property 66150 photo 24
Property 66150 photo 25

Details

  • سال ساخت: 1973
  • سال نوسازی: 2003
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 25000 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • Access
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 110 متر مربع در تسالونیکی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه. Semi-first floor شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

تسالونیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
80 000 € 1230 €/m²
  • کد شی 59578
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 2
فروش
82 000 € 1051 €/m²
  • کد شی 64819
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
55 000 € 1222 €/m²
  • کد شی 65694
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
Recommended فروش
94 000 € 2292 €/m²
  • کد شی 65904
  • مربع متر 41 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
65 000 € 590 €/m²
  • کد شی 66150
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه