فروخته

فروش - خانه 95 m² در کرت

یونان کرت استان هراکلیون
232 000 €
2442 €/m²
Property 696 photo 1
Property 696 photo 2
Property 696 photo 3
Property 696 photo 4
Property 696 photo 5
Property 696 photo 6
Property 696 photo 7
Property 696 photo 8
  • کد شی 696
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک خانه
  • مربع متر 95 m²
  • مساحت زمین 100 m²
  • منطقه کرت
  • Location استان هراکلیون (کرت)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 4: подвал 60 кв.м. 1 этаж: кухня, столовая, салон, туалет. 2этаж: 3спальни, ванная
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • آسانسور
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 95 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
208 000 € 1733 €/m²
  • کد شی 51905
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 5
فروش
330 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65129
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
300 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 61785
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 6
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 37913
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2
فروش
210 000 € 2258 €/m²
  • کد شی 31230
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 64289
  • مربع متر 59 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 2962 €/m²
  • کد شی 56672
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
190 000 € 1266 €/m²
  • کد شی 61231
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه