فروش - زمین 340 m² در سیتونیا (خالکیدیکی)

یونان مقدونیه خالکیدیکی سیتونیا
180 000 €
529 €/m²
Property 7583 photo 1
Property 7583 photo 2
Property 7583 photo 3
Property 7583 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 1
  • فاصله از دریا: 180 m
  • فاصله از فرودگاه: 83 km

توضیحات

برای فروش زمین 340 متر مربع در سیتونیا (خالکیدیکی). ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 340 متر مربع

سیتونیا/خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

فروش
200 000 € 20 €/m²
  • کد شی 30807
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
200 000 € 88 €/m²
  • کد شی 30861
  • مربع متر 2250 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 31794
  • مربع متر 5330 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
160 000 € 31 €/m²
  • کد شی 32086
  • مربع متر 5034 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
205 000 € 166 €/m²
  • کد شی 32434
  • مربع متر 1232 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
250 000 € 125 €/m²
  • کد شی 33301
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 3400 m
فروش
215 000 € 43 €/m²
  • کد شی 34018
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
200 000 € 53 €/m²
  • کد شی 35014
  • مربع متر 3750 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
150 000 € 334 €/m²
  • کد شی 38173
  • مربع متر 449 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
225 000 € 163 €/m²
  • کد شی 38887
  • مربع متر 1379 m²
  • فاصله تا دریا 650 m

اشتراک خبرنامه