فروش - زمین 2342 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول پیرگوس
280 000 €
119 €/m²
Property 47703 photo 1
Property 47703 photo 2
Property 47703 photo 3
Property 47703 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 60
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 92 km

توضیحات

برای فروش زمین 2342 متر مربع در لیماسول.بخشی از طرح شهری است. جواز ساختمانسازی وجود دارد. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
369 600 € 400 €/m²
  • کد شی 23373
  • مربع متر 924 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
394 800 € 400 €/m²
  • کد شی 23376
  • مربع متر 987 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
414 800 € 400 €/m²
  • کد شی 23385
  • مربع متر 1037 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
364 950 € 450 €/m²
  • کد شی 23393
  • مربع متر 811 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
358 000 € 400 €/m²
  • کد شی 23398
  • مربع متر 895 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
296 280 € 360 €/m²
  • کد شی 23399
  • مربع متر 823 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
379 753 € 437 €/m²
  • کد شی 23405
  • مربع متر 869 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
352 400 € 400 €/m²
  • کد شی 23407
  • مربع متر 881 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
350 000 € 391 €/m²
  • کد شی 23408
  • مربع متر 895 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
270 000 € 409 €/m²
  • کد شی 26338
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m

اشتراک خبرنامه