فروش - اپارتمان 146 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 250 000 €
8562 €/m²
Property 44123 photo 1
Property 44123 photo 2
Property 44123 photo 3
Property 44123 photo 4
Property 44123 photo 5
Property 44123 photo 6
Property 44123 photo 7
Property 44123 photo 8
Property 44123 photo 9
Property 44123 photo 10
Property 44123 photo 11
Property 44123 photo 12
Property 44123 photo 13
Property 44123 photo 14
Property 44123 photo 15
Property 44123 photo 16
Property 44123 photo 17
  • کد شی 44123
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 146 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 250 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 146 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

Recommended فروش
1 250 000 € 8561 €/m²
  • کد شی 44123
  • مربع متر 146 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
1 050 000 € 11170 €/m²
  • کد شی 44297
  • مربع متر 94 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 550 000 € 10264 €/m²
  • کد شی 44656
  • مربع متر 151 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
1 300 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 44953
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
1 800 000 €
  • کد شی 44956
  • مربع متر 0 m²
  • Rooms 3
فروش
1 550 000 € 6595 €/m²
  • کد شی 45442
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
1 135 000 € 9956 €/m²
  • کد شی 46074
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 3
فروش
1 250 000 € 7530 €/m²
  • کد شی 47028
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 3
فروش
1 540 000 € 11323 €/m²
  • کد شی 47030
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه