فروش - دوبلکس 275 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال کیفیسیا
580 000 €
2109 €/m²
Property 11444 photo 1
Property 11444 photo 2
Property 11444 photo 3
Property 11444 photo 4
Property 11444 photo 5
Property 11444 photo 6
Property 11444 photo 7
Property 11444 photo 8
Property 11444 photo 9
Property 11444 photo 10
Property 11444 photo 11

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2011
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 16000 m
  • فاصله از فرودگاه: 16 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 275 متر مربع در آتن. خانه واقع در 5 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, حمام. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, حمام, دوش. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه. طبقه 3 شامل یک اتاق خوابه, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, شومینه, سایبان, باربیکیو آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
820 000 € 2837 €/m²
  • کد شی 51492
  • مربع متر 289 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
683 000 € 5508 €/m²
  • کد شی 56733
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3
فروش
580 000 € 2109 €/m²
  • کد شی 11444
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 5
فروش
475 000 € 4523 €/m²
  • کد شی 56626
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 56627
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 5
فروش
590 000 € 5130 €/m²
  • کد شی 58910
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 2657 €/m²
  • کد شی 63396
  • مربع متر 207 m²
  • Rooms 5
فروش
716 000 € 5383 €/m²
  • کد شی 57980
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5
فروش
565 000 € 4870 €/m²
  • کد شی 63154
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 4
فروش
657 000 € 5429 €/m²
  • کد شی 57988
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه