فروش - دوبلکس 289 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
820 000 €
2837 €/m²
Property 51492 photo 1
Property 51492 photo 2
Property 51492 photo 3
Property 51492 photo 4
Property 51492 photo 5
Property 51492 photo 6
Property 51492 photo 7
Property 51492 photo 8
Property 51492 photo 9
Property 51492 photo 10
Property 51492 photo 11
  • کد شی 51492
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک دوبلکس
  • مربع متر 289 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)

Details

  • سال ساخت: 2010
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 289 متر مربع در آتن. خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
734 000 € 5518 €/m²
  • کد شی 57987
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5
فروش
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • کد شی 62555
  • مربع متر 106 m²
  • فاصله تا دریا 1249 m
فروش
860 000 € 5931 €/m²
  • کد شی 65063
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 7692 €/m²
  • کد شی 63792
  • مربع متر 117 m²
  • Rooms 4
فروش
740 000 € 5522 €/m²
  • کد شی 57984
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 5
فروش
880 000 € 5866 €/m²
  • کد شی 64719
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
710 000 € 5634 €/m²
  • کد شی 58916
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه