475 000 €
4524 €/m²
Property 56626 photo 1
Property 56626 photo 2
Property 56626 photo 3
Property 56626 photo 4
Property 56626 photo 5
Property 56626 photo 6
Property 56626 photo 7
Property 56626 photo 8
Property 56626 photo 9
Property 56626 photo 10
Property 56626 photo 11
Property 56626 photo 12
Property 56626 photo 13
Property 56626 photo 14

Details

  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 37 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 105 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 5 شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 6 شامل 3 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح منطقه این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه