245 000 €
570 €/m²
Property 14764 photo 1
Property 14764 photo 2
Property 14764 photo 3
Property 14764 photo 4
Property 14764 photo 5
Property 14764 photo 6

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1960
  • Levels: 2
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش مساحت ساختمان 430 متر مربع در آتن. ساختمان در 2 طبقه زیر زمین يتكون من غرفة تخزين. طبقه نیمه زیر زمین يتكون من ساختمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, باربیکیو سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
245 000 € 569 €/m²
  • کد شی 14764
  • مربع متر 430 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
299 000 €
  • کد شی 36656
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
350 000 € 1296 €/m²
  • کد شی 34119
  • مربع متر 270 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
360 000 € 2400 €/m²
  • کد شی 33660
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
325 000 € 1805 €/m²
  • کد شی 34874
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
300 000 € 1554 €/m²
  • کد شی 35235
  • مربع متر 193 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
360 000 € 1200 €/m²
  • کد شی 40297
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
350 000 € 741 €/m²
  • کد شی 64659
  • مربع متر 472 m²
  • فاصله تا دریا 3100 m
فروش
230 000 € 1586 €/m²
  • کد شی 32132
  • مربع متر 145 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
350 000 € 1666 €/m²
  • کد شی 31119
  • مربع متر 210 m²
  • فاصله تا دریا 9600 m

اشتراک خبرنامه