1 600 000 €
5405 €/m²
Property 21069 photo 1
Property 21069 photo 2
Property 21069 photo 3
Property 21069 photo 4
Property 21069 photo 5
Property 21069 photo 6
Property 21069 photo 7
Property 21069 photo 8
Property 21069 photo 9
Property 21069 photo 10
Property 21069 photo 11
Property 21069 photo 12
Property 21069 photo 13
Property 21069 photo 14
Property 21069 photo 15
Property 21069 photo 16
Property 21069 photo 17
Property 21069 photo 18
Property 21069 photo 19
Property 21069 photo 20

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 1800 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 6,8 km
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 296 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, 2 دوش. ویلا دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
1 600 000 € 5405 €/m²
  • کد شی 21069
  • مربع متر 296 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 5280 €/m²
  • کد شی 21070
  • مربع متر 303 m²
  • Rooms 6
فروش
1 900 000 € 7600 €/m²
  • کد شی 23038
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 6
فروش
1 700 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 24586
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 5
فروش
1 650 000 € 4125 €/m²
  • کد شی 46664
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 50 m
فروش
2 050 000 € 13486 €/m²
  • کد شی 51632
  • مربع متر 152 m²
  • Rooms 4
فروش
2 250 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 51722
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
1 700 000 € 3953 €/m²
  • کد شی 55850
  • مربع متر 430 m²
  • Rooms 8
فروش
2 000 000 € 11049 €/m²
  • کد شی 63331
  • مربع متر 181 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه