2 500 000 €
10000 €/m²
Property 4524 photo 1
Property 4524 photo 2
Property 4524 photo 3
Property 4524 photo 4
Property 4524 photo 5
Property 4524 photo 6
Property 4524 photo 7
Property 4524 photo 8
Property 4524 photo 9
Property 4524 photo 10
Property 4524 photo 11
Property 4524 photo 12
Property 4524 photo 13
Property 4524 photo 14
Property 4524 photo 15
Property 4524 photo 16
Property 4524 photo 17
Property 4524 photo 18
Property 4524 photo 19
Property 4524 photo 20
Property 4524 photo 21
Property 4524 photo 22
Property 4524 photo 23

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2002
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 42 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 250 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, 2 حمام. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
3 500 000 € 10606 €/m²
  • کد شی 2878
  • مربع متر 330 m²
  • Rooms 7
فروش
2 500 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 4650
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
2 300 000 € 6388 €/m²
  • کد شی 6198
  • مربع متر 360 m²
  • Rooms 7
فروش
2 800 000 € 11200 €/m²
  • کد شی 9466
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 80 m
فروش
3 200 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 9467
  • مربع متر 280 m²
  • فاصله تا دریا 70 m
فروش
2 800 000 € 11200 €/m²
  • کد شی 9469
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 80 m
فروش
3 100 000 € 7948 €/m²
  • کد شی 18559
  • مربع متر 390 m²
  • Rooms 6
فروش
2 900 000 € 13181 €/m²
  • کد شی 21066
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 4
فروش
2 450 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 24527
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7

اشتراک خبرنامه