180 000 €
3273 €/m²
Property 22594 photo 1
Property 22594 photo 2
Property 22594 photo 3
Property 22594 photo 4

Details

  • سال ساخت: 1976
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله از فرودگاه: 3 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 55 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
230 000 € 2555 €/m²
  • کد شی 56793
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 56796
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 2954 €/m²
  • کد شی 56818
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
195 000 € 2074 €/m²
  • کد شی 56872
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 1818 €/m²
  • کد شی 57400
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
265 000 € 3397 €/m²
  • کد شی 57401
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
190 000 € 2714 €/m²
  • کد شی 57429
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
225 000 € 1906 €/m²
  • کد شی 57458
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه