فروخته
140 000 €
1944 €/m²
Property 22821 photo 1
Property 22821 photo 2
Property 22821 photo 3
Property 22821 photo 4
Property 22821 photo 5
Property 22821 photo 6
Property 22821 photo 7
Property 22821 photo 8
Property 22821 photo 9
Property 22821 photo 10
Property 22821 photo 11

Details

  • سال ساخت: 1965
  • سال نوسازی: 2016
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 6500 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 72 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
125 000 € 1562 €/m²
  • کد شی 65788
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 1388 €/m²
  • کد شی 65792
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 3
فروش
139 000 € 1404 €/m²
  • کد شی 65922
  • مربع متر 99 m²
  • Rooms 3
فروش
130 000 € 2363 €/m²
  • کد شی 65937
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
150 000 € 1500 €/m²
  • کد شی 66037
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
180 000 € 2022 €/m²
  • کد شی 66044
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 2564 €/m²
  • کد شی 66046
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
195 000 € 2468 €/m²
  • کد شی 66047
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
155 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 66066
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 3
فروش
195 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 66092
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه