فروش - زمین 944 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
613 600 €
650 €/m²
Property 23380 photo 1
Property 23380 photo 2
  • کد شی 23380
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 944 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 944 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 283 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
570 350 € 550 €/m²
  • کد شی 23396
  • مربع متر 1037 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
580 500 € 500 €/m²
  • کد شی 23400
  • مربع متر 1161 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
794 556 € 378 €/m²
  • کد شی 23403
  • مربع متر 2102 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
750 000 € 115 €/m²
  • کد شی 23781
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
750 000 € 143 €/m²
  • کد شی 28896
  • مربع متر 5217 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
590 000 € 1008 €/m²
  • کد شی 32170
  • مربع متر 585 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
780 000 € 760 €/m²
  • کد شی 32523
  • مربع متر 1026 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
600 000 € 49 €/m²
  • کد شی 35208
  • مربع متر 12041 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
900 000 €
  • کد شی 35318
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
650 000 € 940 €/m²
  • کد شی 36217
  • مربع متر 691 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m

اشتراک خبرنامه