فروش - زمین 12041 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
600 000 €
49 €/m²
Property 39848 photo 1
Property 39848 photo 2
Property 39848 photo 3
Property 39848 photo 4
  • کد شی 39848
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 12041 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 1600 m
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

توضیحات

برای فروش زمین 12041 متر مربع در لیماسول. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
600 000 € 49 €/m²
  • کد شی 39848
  • مربع متر 12041 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
850 000 € 263 €/m²
  • کد شی 40530
  • مربع متر 3222 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
650 000 € 764 €/m²
  • کد شی 41153
  • مربع متر 850 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
715 000 € 106 €/m²
  • کد شی 42294
  • مربع متر 6689 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
500 000 € 609 €/m²
  • کد شی 45007
  • مربع متر 821 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
530 000 € 581 €/m²
  • کد شی 45858
  • مربع متر 911 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
690 000 € 110 €/m²
  • کد شی 48539
  • مربع متر 6261 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
515 000 € 32 €/m²
  • کد شی 48667
  • مربع متر 15639 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
500 000 € 23 €/m²
  • کد شی 49383
  • مربع متر 21619 m²
  • فاصله تا دریا 20000 m
فروش
535 000 € 685 €/m²
  • کد شی 53059
  • مربع متر 781 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m

اشتراک خبرنامه