530 000 €
1395 €/m²
Property 24158 photo 1
Property 24158 photo 2
Property 24158 photo 3
Property 24158 photo 4
Property 24158 photo 5
Property 24158 photo 6
Property 24158 photo 7
Property 24158 photo 8
Property 24158 photo 9
Property 24158 photo 10
Property 24158 photo 11
Property 24158 photo 12
Property 24158 photo 13
Property 24158 photo 14
Property 24158 photo 15
Property 24158 photo 16
Property 24158 photo 17
Property 24158 photo 18
Property 24158 photo 19
Property 24158 photo 20
Property 24158 photo 21
Property 24158 photo 22
Property 24158 photo 23
Property 24158 photo 24
Property 24158 photo 25
Property 24158 photo 26
Property 24158 photo 27
Property 24158 photo 28
Property 24158 photo 29
Property 24158 photo 30
Property 24158 photo 31
Property 24158 photo 32
Property 24158 photo 33
Property 24158 photo 34
Property 24158 photo 35
Property 24158 photo 36
Property 24158 photo 37
Property 24158 photo 38

Details

  • سال ساخت: 1996
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 9 km
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 380 متر مربع در کورفو. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
700 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 21763
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 3676 €/m²
  • کد شی 23153
  • مربع متر 204 m²
  • Rooms 5
فروش
700 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 24926
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 25224
  • مربع متر 128 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
750 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 30368
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
650 000 € 2600 €/m²
  • کد شی 33117
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
600 000 € 2068 €/m²
  • کد شی 38919
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 6
فروش
640 000 € 2133 €/m²
  • کد شی 41798
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
720 000 € 3050 €/m²
  • کد شی 46880
  • مربع متر 236 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
600 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 49578
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 750 m

اشتراک خبرنامه