700 000 €
2917 €/m²
Property 4073 photo 1
Property 4073 photo 2
Property 4073 photo 3
Property 4073 photo 4
Property 4073 photo 5
Property 4073 photo 6
Property 4073 photo 7
Property 4073 photo 8
Property 4073 photo 9
Property 4073 photo 10
Property 4073 photo 11
Property 4073 photo 12
Property 4073 photo 13
Property 4073 photo 14
Property 4073 photo 15
Property 4073 photo 16
Property 4073 photo 17
Property 4073 photo 18
Property 4073 photo 19
Property 4073 photo 20
Property 4073 photo 21
Property 4073 photo 22
Property 4073 photo 23
Property 4073 photo 24

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1978
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 20 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 5 km
  • فاصله از فرودگاه: 3 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 240 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, 3 حمام. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
600 000 € 2068 €/m²
  • کد شی 38919
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 6
فروش
640 000 € 2133 €/m²
  • کد شی 41798
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
900 000 € 2571 €/m²
  • کد شی 42301
  • مربع متر 350 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
720 000 € 3050 €/m²
  • کد شی 46880
  • مربع متر 236 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
600 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 49578
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
970 000 € 3774 €/m²
  • کد شی 49595
  • مربع متر 257 m²
  • Rooms 6
فروش
580 000 € 1633 €/m²
  • کد شی 50661
  • مربع متر 355 m²
  • Rooms 7
فروش
690 000 € 1533 €/m²
  • کد شی 52075
  • مربع متر 450 m²
  • Rooms 14
فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 55900
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 4827 €/m²
  • کد شی 56012
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه