700 000 € 680 000 €
3317 €/m²
Property 59766 photo 1
Property 59766 photo 2
Property 59766 photo 3
Property 59766 photo 4
Property 59766 photo 5
Property 59766 photo 6
Property 59766 photo 7
Property 59766 photo 8
Property 59766 photo 9
Property 59766 photo 10
Property 59766 photo 11
Property 59766 photo 12
Property 59766 photo 13
Property 59766 photo 14
Property 59766 photo 15
Property 59766 photo 16
Property 59766 photo 17
Property 59766 photo 18
Property 59766 photo 19
Property 59766 photo 20
Property 59766 photo 21
Property 59766 photo 22
Property 59766 photo 23
Property 59766 photo 24
Property 59766 photo 25
Property 59766 photo 26
Property 59766 photo 27
Property 59766 photo 28
Property 59766 photo 29
Property 59766 photo 30
Property 59766 photo 31
Property 59766 photo 32
Property 59766 photo 33
Property 59766 photo 34
Property 59766 photo 35
Property 59766 photo 36
Property 59766 photo 37
Property 59766 photo 38
Property 59766 photo 39
Property 59766 photo 40
Property 59766 photo 41
Property 59766 photo 42
Property 59766 photo 43
Property 59766 photo 44
Property 59766 photo 45
Property 59766 photo 46

Details

  • سال ساخت: 1870
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 205 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, حمام. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
855 000 € 3120 €/m²
  • کد شی 23339
  • مربع متر 274 m²
  • Rooms 10
فروش
700 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 24926
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 25224
  • مربع متر 128 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
750 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 30368
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
800 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 32325
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 8
فروش
650 000 € 2600 €/m²
  • کد شی 33117
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 33717
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 6
فروش
600 000 € 2068 €/m²
  • کد شی 38919
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 6
فروش
640 000 € 2133 €/m²
  • کد شی 41798
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
900 000 € 2571 €/m²
  • کد شی 42301
  • مربع متر 350 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه