فروش - اپارتمان 106 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
420 000 €
3962 €/m²
Property 26356 photo 1
Property 26356 photo 2
Property 26356 photo 3
Property 26356 photo 4
Property 26356 photo 5
Property 26356 photo 6
Property 26356 photo 7
Property 26356 photo 8
Property 26356 photo 9
Property 26356 photo 10
  • کد شی 26356
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 106 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 900 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 106 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
501 228 € 3740 €/m²
  • کد شی 52440
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 3500 €/m²
  • کد شی 52543
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 2730 €/m²
  • کد شی 52956
  • مربع متر 141 m²
  • Rooms 3
فروش
600 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 54440
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
440 000 € 6875 €/m²
  • کد شی 55941
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 2
فروش
374 000 € 3309 €/m²
  • کد شی 56084
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 3
فروش
498 780 € 3416 €/m²
  • کد شی 56121
  • مربع متر 146 m²
  • Rooms 4
فروش
495 000 € 7734 €/m²
  • کد شی 56452
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 2
فروش
440 000 € 4888 €/m²
  • کد شی 56483
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 2
فروش
580 000 € 4873 €/m²
  • کد شی 56484
  • مربع متر 119 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه