فروش - اپارتمان 94 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
600 000 €
6383 €/m²
Property 49491 photo 1
Property 49491 photo 2
Property 49491 photo 3
Property 49491 photo 4
Property 49491 photo 5
Property 49491 photo 6
Property 49491 photo 7
Property 49491 photo 8
Property 49491 photo 9
Property 49491 photo 10
  • کد شی 49491
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 94 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 94 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
745 000 € 3801 €/m²
  • کد شی 42023
  • مربع متر 196 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 11224 €/m²
  • کد شی 42315
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
735 000 € 8546 €/m²
  • کد شی 42316
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
775 000 € 9011 €/m²
  • کد شی 42318
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
785 000 € 10466 €/m²
  • کد شی 42319
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 3714 €/m²
  • کد شی 42405
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
890 000 € 2479 €/m²
  • کد شی 42415
  • مربع متر 359 m²
  • Rooms 4
فروش
708 000 €
  • کد شی 42422
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
730 000 € 4478 €/m²
  • کد شی 42489
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه