فروش - زمین 10257 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 500 000 €
146 €/m²
Property 28895 photo 1
  • کد شی 28895
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 10257 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2600 m
  • فاصله از فرودگاه: 43 km

توضیحات

برای فروش زمین 10257 متر مربع در لیماسول.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 100 000 € 396 €/m²
  • کد شی 37035
  • مربع متر 5300 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
1 500 000 € 897 €/m²
  • کد شی 40660
  • مربع متر 1672 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 700 000 € 108 €/m²
  • کد شی 40677
  • مربع متر 15600 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 750 000 € 344 €/m²
  • کد شی 40838
  • مربع متر 5087 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 280 000 € 67 €/m²
  • کد شی 41151
  • مربع متر 19000 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
2 200 000 € 233 €/m²
  • کد شی 41991
  • مربع متر 9421 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
1 700 000 € 36 €/m²
  • کد شی 42866
  • مربع متر 46824 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
2 000 000 € 101 €/m²
  • کد شی 44445
  • مربع متر 19644 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
1 300 000 € 117 €/m²
  • کد شی 44446
  • مربع متر 11085 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
1 500 000 € 174 €/m²
  • کد شی 46532
  • مربع متر 8607 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه