فروش - زمین 1672 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 500 000 €
897 €/m²
Property 40660 photo 1
Property 40660 photo 2
Property 40660 photo 3
  • کد شی 40660
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 1672 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش زمین 1672 متر مربع در لیماسول. این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 250 000 € 254 €/m²
  • کد شی 24047
  • مربع متر 4920 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
1 500 000 € 146 €/m²
  • کد شی 28895
  • مربع متر 10257 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
2 100 000 € 396 €/m²
  • کد شی 37035
  • مربع متر 5300 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
1 500 000 € 897 €/m²
  • کد شی 40660
  • مربع متر 1672 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 700 000 € 108 €/m²
  • کد شی 40677
  • مربع متر 15600 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 750 000 € 344 €/m²
  • کد شی 40838
  • مربع متر 5087 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 280 000 € 67 €/m²
  • کد شی 41151
  • مربع متر 19000 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
2 200 000 € 233 €/m²
  • کد شی 41991
  • مربع متر 9421 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
1 700 000 € 36 €/m²
  • کد شی 42866
  • مربع متر 46824 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
2 000 000 € 101 €/m²
  • کد شی 44445
  • مربع متر 19644 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m

اشتراک خبرنامه