2 390 000 €
1154 €/m²
Property 29228 photo 1
Property 29228 photo 2
Property 29228 photo 3
Property 29228 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 21
  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 2070 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 1200 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
2 390 000 € 1154 €/m²
  • کد شی 29228
  • مربع متر 2070 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • کد شی 38260
  • مربع متر 50000 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
2 600 000 € 38 €/m²
  • کد شی 47235
  • مربع متر 68000 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
2 346 000 € 53 €/m²
  • کد شی 50279
  • مربع متر 44000 m²
  • فاصله تا دریا 30 m
فروش
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • کد شی 16555
  • مربع متر 17934 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
2 750 000 € 4824 €/m²
  • کد شی 12484
  • مربع متر 570 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
2 935 000 € 29 €/m²
  • کد شی 64251
  • مربع متر 100000 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
2 150 000 € 409 €/m²
  • کد شی 49950
  • مربع متر 5256 m²
  • فاصله تا دریا 80 m
فروش
3 300 000 € 114 €/m²
  • کد شی 31004
  • مربع متر 28800 m²
  • فاصله تا دریا 1 m

اشتراک خبرنامه