فروخته
بنا به درخواست
Property 29698 photo 1
Property 29698 photo 2
Property 29698 photo 3
Property 29698 photo 4
Property 29698 photo 5
Property 29698 photo 6
Property 29698 photo 7
Property 29698 photo 8
Property 29698 photo 9
Property 29698 photo 10
Property 29698 photo 11
Property 29698 photo 12

Details

  • سال ساخت: 1980
  • سال نوسازی: 2014
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 180 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 2212 €/m²
  • کد شی 49652
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 4
فروش
270 000 € 2177 €/m²
  • کد شی 49657
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
310 000 € 2818 €/m²
  • کد شی 49860
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
370 000 € 4625 €/m²
  • کد شی 49912
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
1 600 000 € 9411 €/m²
  • کد شی 49916
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
450 000 € 3813 €/m²
  • کد شی 49951
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
185 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 50423
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
220 000 € 2268 €/m²
  • کد شی 50492
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
2 100 000 € 2560 €/m²
  • کد شی 50571
  • مربع متر 820 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه