250 000 €
633 €/m²
Property 29789 photo 1
Property 29789 photo 2

Details

  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 16 km
  • فاصله از فرودگاه: 13 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 395 متر مربع در کورفو. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
240 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 46653
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
300 000 € 2272 €/m²
  • کد شی 47131
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
300 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 49465
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
300 000 € 5172 €/m²
  • کد شی 49627
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • کد شی 49701
  • مربع متر 164 m²
  • Rooms 5
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 50485
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 2056 €/m²
  • کد شی 52977
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 4
فروش
230 000 € 1036 €/m²
  • کد شی 54333
  • مربع متر 222 m²
  • Rooms 5
فروش
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 56043
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 5
فروش
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • کد شی 56475
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه