275 000 € 250 000 €
1923 €/m²
Property 56043 photo 1
Property 56043 photo 2
Property 56043 photo 3
Property 56043 photo 4
Property 56043 photo 5
Property 56043 photo 6
Property 56043 photo 7
Property 56043 photo 8
Property 56043 photo 9
Property 56043 photo 10
Property 56043 photo 11
Property 56043 photo 12
Property 56043 photo 13
Property 56043 photo 14
Property 56043 photo 15
Property 56043 photo 16
Property 56043 photo 17
Property 56043 photo 18
Property 56043 photo 19
Property 56043 photo 20
Property 56043 photo 21
Property 56043 photo 22
Property 56043 photo 23
Property 56043 photo 24
Property 56043 photo 25
Property 56043 photo 26
Property 56043 photo 27
Property 56043 photo 28
Property 56043 photo 29
Property 56043 photo 30

Details

  • سال ساخت: 1952
  • سال نوسازی: 2009
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3300 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 20 km
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • راه پله داخلی

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 130 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, توالت. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
330 000 € 2357 €/m²
  • کد شی 8557
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 1513 €/m²
  • کد شی 8999
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 5
فروش
330 000 € 3300 €/m²
  • کد شی 11136
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
400 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 16499
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
250 000 € 2777 €/m²
  • کد شی 19790
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 280 m
فروش
400 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 22885
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
320 000 € 285 000 € 1965 €/m²
  • کد شی 24933
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 6
فروش
400 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 25506
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 3
فروش
410 000 € 2277 €/m²
  • کد شی 25745
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
240 000 € 750 €/m²
  • کد شی 29134
  • مربع متر 320 m²
  • Rooms 10

اشتراک خبرنامه