260 000 € 220 000 €
1341 €/m²
Property 49701 photo 1
Property 49701 photo 2
Property 49701 photo 3
Property 49701 photo 4
Property 49701 photo 5
Property 49701 photo 6
Property 49701 photo 7
Property 49701 photo 8
Property 49701 photo 9
Property 49701 photo 10
Property 49701 photo 11
Property 49701 photo 12
Property 49701 photo 13
Property 49701 photo 14
Property 49701 photo 15
Property 49701 photo 16
Property 49701 photo 17
Property 49701 photo 18
Property 49701 photo 19
Property 49701 photo 20
Property 49701 photo 21
Property 49701 photo 22
Property 49701 photo 23
Property 49701 photo 24

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال نوسازی: 1985
  • تعداد اتاق ها: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 164 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
285 000 € 1295 €/m²
  • کد شی 32639
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
360 000 € 900 €/m²
  • کد شی 34346
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 6
فروش
270 000 € 1227 €/m²
  • کد شی 43996
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
300 000 € 2272 €/m²
  • کد شی 47131
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
375 000 € 2083 €/m²
  • کد شی 47382
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
300 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 49465
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
300 000 € 5172 €/m²
  • کد شی 49627
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
280 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 50485
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 1425 €/m²
  • کد شی 54424
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 56043
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه