فروش - زمین 11000 m² در کرت

یونان کرت استان چانیا
735 000 €
66 €/m²
Property 30343 photo 1
Property 30343 photo 2
Property 30343 photo 3
Property 30343 photo 4
Property 30343 photo 5
  • کد شی 30343
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 11000 m²
  • منطقه کرت
  • Location استان چانیا (کرت)

Details

  • فاصله از دریا: 3800 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 17 km

توضیحات

برای فروش زمین 11000 متر مربع در کرت. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 400 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به جنگل.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
990 000 € 73 €/m²
  • کد شی 44357
  • مربع متر 13500 m²
  • فاصله تا دریا 19000 m
فروش
700 000 € 127 €/m²
  • کد شی 33666
  • مربع متر 5500 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
800 000 € 98 €/m²
  • کد شی 12083
  • مربع متر 8100 m²
  • فاصله تا دریا 5100 m
فروش
800 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 38769
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
695 000 € 197 €/m²
  • کد شی 57192
  • مربع متر 3518 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
650 000 € 134 €/m²
  • کد شی 24183
  • مربع متر 4834 m²
  • فاصله تا دریا 3300 m
فروش
792 000 € 425 €/m²
  • کد شی 30280
  • مربع متر 1860 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
853 000 € 860 €/m²
  • کد شی 64550
  • مربع متر 991 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
800 000 € 533 €/m²
  • کد شی 38749
  • مربع متر 1500 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • کد شی 37410
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 3300 m

اشتراک خبرنامه