330 000 €
1514 €/m²
Property 8999 photo 1
Property 8999 photo 2
Property 8999 photo 3
Property 8999 photo 4
Property 8999 photo 5
Property 8999 photo 6
Property 8999 photo 7
Property 8999 photo 8
Property 8999 photo 9
Property 8999 photo 10
Property 8999 photo 11
Property 8999 photo 12
Property 8999 photo 13
Property 8999 photo 14
Property 8999 photo 15
Property 8999 photo 16
Property 8999 photo 17
Property 8999 photo 18
Property 8999 photo 19
Property 8999 photo 20
Property 8999 photo 21
Property 8999 photo 22
Property 8999 photo 23
Property 8999 photo 24
Property 8999 photo 25
Property 8999 photo 26
Property 8999 photo 27
Property 8999 photo 28
Property 8999 photo 29
Property 8999 photo 30
Property 8999 photo 31
Property 8999 photo 32
Property 8999 photo 33
Property 8999 photo 34
Property 8999 photo 35
Property 8999 photo 36
Property 8999 photo 37
Property 8999 photo 38
Property 8999 photo 39
Property 8999 photo 40
Property 8999 photo 41
Property 8999 photo 42
Property 8999 photo 43
Property 8999 photo 44
Property 8999 photo 45
Property 8999 photo 46
Property 8999 photo 47
Property 8999 photo 48
Property 8999 photo 49

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2002
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: برق
  • امکانات دیگر: полы с подогревом, подача электроэнергии ночного режима
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 218 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , توالت. طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح جلو {همچنین کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
330 000 € 1513 €/m²
  • کد شی 8999
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 5
فروش
330 000 € 3300 €/m²
  • کد شی 11136
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
320 000 € 285 000 € 1965 €/m²
  • کد شی 24933
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 6
فروش
360 000 € 900 €/m²
  • کد شی 34346
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 6
فروش
300 000 € 2272 €/m²
  • کد شی 47131
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
300 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 49465
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
300 000 € 5172 €/m²
  • کد شی 49627
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • کد شی 60621
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 1650 €/m²
  • کد شی 61159
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
320 000 € 4637 €/m²
  • کد شی 61698
  • مربع متر 69 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه