فروش - دوبلکس 95 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
560 000 €
5895 €/m²
Property 33349 photo 1
Property 33349 photo 2
Property 33349 photo 3
Property 33349 photo 4
Property 33349 photo 5
Property 33349 photo 6
Property 33349 photo 7
Property 33349 photo 8
Property 33349 photo 9
Property 33349 photo 10
Property 33349 photo 11
Property 33349 photo 12
Property 33349 photo 13
Property 33349 photo 14
Property 33349 photo 15
Property 33349 photo 16
Property 33349 photo 17
Property 33349 photo 18
Property 33349 photo 19
Property 33349 photo 20
Property 33349 photo 21
Property 33349 photo 22
  • کد شی 33349
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک دوبلکس
  • مربع متر 95 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 95 متر مربع در لیماسول. خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
560 000 € 5894 €/m²
  • کد شی 33349
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
560 000 € 4516 €/m²
  • کد شی 33354
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
665 000 € 4156 €/m²
  • کد شی 33860
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 6111 €/m²
  • کد شی 39230
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 3125 €/m²
  • کد شی 50543
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
635 000 € 3413 €/m²
  • کد شی 52250
  • مربع متر 186 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه