فروش - دوبلکس 124 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
560 000 €
4516 €/m²
Property 33354 photo 1
Property 33354 photo 2
Property 33354 photo 3
Property 33354 photo 4
Property 33354 photo 5
Property 33354 photo 6
Property 33354 photo 7
Property 33354 photo 8
Property 33354 photo 9
Property 33354 photo 10
  • کد شی 33354
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک دوبلکس
  • مربع متر 124 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 58 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 124 متر مربع در لیماسول. خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
560 000 € 5894 €/m²
  • کد شی 33349
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
560 000 € 4516 €/m²
  • کد شی 33354
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
665 000 € 4156 €/m²
  • کد شی 33860
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 6111 €/m²
  • کد شی 39230
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 3125 €/m²
  • کد شی 50543
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
635 000 € 3413 €/m²
  • کد شی 52250
  • مربع متر 186 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه