فروش - اپارتمان 105 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال ماروسی
375 000 €
3571 €/m²
Property 34022 photo 1

Details

  • سال ساخت: 2011
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 21000 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 105 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باربیکیو آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
400 000 € 3883 €/m²
  • کد شی 58949
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
404 000 € 4590 €/m²
  • کد شی 58950
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
374 000 € 4857 €/m²
  • کد شی 58951
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
491 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 58952
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
416 000 € 4378 €/m²
  • کد شی 58953
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 58954
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
365 000 € 4679 €/m²
  • کد شی 58955
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
473 000 € 4592 €/m²
  • کد شی 58956
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
384 000 € 4517 €/m²
  • کد شی 58957
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4805 €/m²
  • کد شی 58958
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه