335 000 €
4036 €/m²
Property 61588 photo 1
Property 61588 photo 2
Property 61588 photo 3
Property 61588 photo 4
Property 61588 photo 5
Property 61588 photo 6
Property 61588 photo 7
Property 61588 photo 8
Property 61588 photo 9
Property 61588 photo 10
Property 61588 photo 11
Property 61588 photo 12
Property 61588 photo 13
Property 61588 photo 14
Property 61588 photo 15
Property 61588 photo 16
Property 61588 photo 17
Property 61588 photo 18
Property 61588 photo 19
Property 61588 photo 20
Property 61588 photo 21
Property 61588 photo 22
Property 61588 photo 23
Property 61588 photo 24
Property 61588 photo 25

Details

  • طبقه: طبقه 5
  • سال ساخت: 1997
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 145 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 83 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
374 000 € 4857 €/m²
  • کد شی 58951
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
416 000 € 4378 €/m²
  • کد شی 58953
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 58954
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
365 000 € 4679 €/m²
  • کد شی 58955
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
473 000 € 4592 €/m²
  • کد شی 58956
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
384 000 € 4517 €/m²
  • کد شی 58957
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4805 €/m²
  • کد شی 58958
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
411 000 € 4670 €/m²
  • کد شی 58959
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
382 000 € 4961 €/m²
  • کد شی 58960
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
391 000 € 4654 €/m²
  • کد شی 58962
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه