فروش - اپارتمان 175 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
800 000 €
4571 €/m²
Property 34147 photo 1
Property 34147 photo 2
Property 34147 photo 3
Property 34147 photo 4
Property 34147 photo 5
Property 34147 photo 6
Property 34147 photo 7
Property 34147 photo 8
  • کد شی 34147
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 175 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتیکا () | Voula (آتن - جنوب)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 175 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 100 000 € 7857 €/m²
  • کد شی 64114
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
685 000 € 13173 €/m²
  • کد شی 64129
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
650 000 € 5652 €/m²
  • کد شی 64139
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 10843 €/m²
  • کد شی 64234
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
735 000 € 6621 €/m²
  • کد شی 64242
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 4
فروش
1 105 000 € 12556 €/m²
  • کد شی 64413
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
1 120 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 64496
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 4673 €/m²
  • کد شی 64685
  • مربع متر 199 m²
  • Rooms 5
فروش
950 000 € 7251 €/m²
  • کد شی 64741
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه