فروش - اپارتمان 200 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال Nea Erithraia
900 000 € 720 000 €
3600 €/m²
Property 25072 photo 1
Property 25072 photo 2
Property 25072 photo 3
Property 25072 photo 4
Property 25072 photo 5
Property 25072 photo 6
Property 25072 photo 7
Property 25072 photo 8
Property 25072 photo 9
Property 25072 photo 10
Property 25072 photo 11
Property 25072 photo 12
Property 25072 photo 13
Property 25072 photo 14
Property 25072 photo 15

Details

  • سال ساخت: 1985
  • سال نوسازی: 2015
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 13500 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 200 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 3 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
1 100 000 € 418 €/m²
  • کد شی 51896
  • مربع متر 2630 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
800 000 € 1975 €/m²
  • کد شی 52316
  • مربع متر 405 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
950 000 € 5757 €/m²
  • کد شی 52988
  • مربع متر 165 m²
  • Rooms 4
فروش
896 000 € 8784 €/m²
  • کد شی 56037
  • مربع متر 102 m²
  • Rooms 3
فروش
1 280 000 € 10078 €/m²
  • کد شی 56256
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
1 200 000 € 13636 €/m²
  • کد شی 57087
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 2
فروش
850 000 € 6692 €/m²
  • کد شی 58091
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
850 000 € 6296 €/m²
  • کد شی 58341
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
1 295 000 € 9452 €/m²
  • کد شی 58377
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4
فروش
940 000 € 8173 €/m²
  • کد شی 58413
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه