650 000 €
4643 €/m²
Property 56370 photo 1
Property 56370 photo 2
Property 56370 photo 3
Property 56370 photo 4
Property 56370 photo 5
Property 56370 photo 6
Property 56370 photo 7
Property 56370 photo 8
Property 56370 photo 9
Property 56370 photo 10

Details

  • طبقه: طبقه 4
  • سال ساخت: 1973
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 135 m
  • فاصله از فرودگاه: 44 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 140 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت, 2 انبار. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
670 000 € 3145 €/m²
  • کد شی 3933
  • مربع متر 213 m²
  • Rooms 5
فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 21909
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 34147
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
745 000 € 4656 €/m²
  • کد شی 34315
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
800 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 36714
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 6896 €/m²
  • کد شی 36956
  • مربع متر 116 m²
  • Rooms 4
فروش
700 000 € 4320 €/m²
  • کد شی 38732
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
610 000 € 5596 €/m²
  • کد شی 64675
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه