300 000 €
56 €/m²
Property 34471 photo 1
Property 34471 photo 2
Property 34471 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,7
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

توضیحات

برای فروش زمین 5300 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 3700 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
320 000 € 1584 €/m²
  • کد شی 64279
  • مربع متر 202 m²
  • فاصله تا دریا 186 m
فروش
330 000 € 202 €/m²
  • کد شی 54425
  • مربع متر 1630 m²
  • فاصله تا دریا 179 m
فروش
299 000 € 4 €/m²
  • کد شی 63201
  • مربع متر 70000 m²
  • فاصله تا دریا 3300 m
فروش
246 000 € 94 €/m²
  • کد شی 52108
  • مربع متر 2615 m²
  • فاصله تا دریا 583 m
فروش
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • کد شی 38697
  • مربع متر 390 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
280 000 € 140 €/m²
  • کد شی 38410
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
400 000 € 97 €/m²
  • کد شی 51471
  • مربع متر 4100 m²
  • فاصله تا دریا 836 m
فروش
430 000 € 73 €/m²
  • کد شی 55851
  • مربع متر 5834 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
250 000 € 125 €/m²
  • کد شی 50671
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 2400 m
فروش
290 000 € 207 €/m²
  • کد شی 65314
  • مربع متر 1395 m²
  • فاصله تا دریا 72 m

اشتراک خبرنامه