440 000 € 427 000 €
1094 €/m²
Property 38697 photo 1
Property 38697 photo 2
Property 38697 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 390 متر مربع در کرت.بخشی از طرح شهری است. امکان ساخت وجود دارد 312 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
650 000 € 50 €/m²
  • کد شی 40469
  • مربع متر 13000 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
520 000 € 19 €/m²
  • کد شی 30769
  • مربع متر 27000 m²
  • فاصله تا دریا 6200 m
فروش
450 000 € 41 €/m²
  • کد شی 56387
  • مربع متر 10884 m²
  • فاصله تا دریا 284 m
فروش
600 000 € 42 €/m²
  • کد شی 65816
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
500 000 € 15 €/m²
  • کد شی 19868
  • مربع متر 32500 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
500 000 € 90 €/m²
  • کد شی 50669
  • مربع متر 5500 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
600 000 € 94 €/m²
  • کد شی 32335
  • مربع متر 6340 m²
  • فاصله تا دریا 1100 m
فروش
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • کد شی 40472
  • مربع متر 6250 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • کد شی 38697
  • مربع متر 390 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
450 000 € 111 €/m²
  • کد شی 62153
  • مربع متر 4021 m²
  • فاصله تا دریا 750 m

اشتراک خبرنامه