فروش - اپارتمان 118 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال نئو Psychiko
450 000 €
3814 €/m²
Property 36234 photo 1
Property 36234 photo 2
Property 36234 photo 3
Property 36234 photo 4
Property 36234 photo 5
Property 36234 photo 6

Details

  • سال ساخت: 1974
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 10500 m
  • فاصله از فرودگاه: 4 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 118 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60365
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60366
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60367
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60368
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60369
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
630 000 € 3264 €/m²
  • کد شی 60597
  • مربع متر 193 m²
  • Rooms 6
فروش
395 000 € 4293 €/m²
  • کد شی 60859
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
440 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 60992
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 5
فروش
380 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 61483
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه