فروش - اپارتمان 105 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
580 000 €
5524 €/m²
Property 60368 photo 1
Property 60368 photo 2
Property 60368 photo 3
Property 60368 photo 4

Details

  • طبقه: طبقه 7
  • سال ساخت: 2024
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 105 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین شومینه, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
480 000 € 3840 €/m²
  • کد شی 55998
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 4950 €/m²
  • کد شی 56726
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 5154 €/m²
  • کد شی 56729
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
497 000 € 4688 €/m²
  • کد شی 58947
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 3
فروش
491 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 58952
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
498 000 € 4742 €/m²
  • کد شی 58961
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4237 €/m²
  • کد شی 64296
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 5
فروش
495 000 € 5963 €/m²
  • کد شی 65225
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
485 000 € 4619 €/m²
  • کد شی 66050
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه