420 000 €
1200 €/m²
Property 3647 photo 1
Property 3647 photo 2
Property 3647 photo 3
Property 3647 photo 4
Property 3647 photo 5
Property 3647 photo 6
Property 3647 photo 7
Property 3647 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1986
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 350 متر مربع در کورفو. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

در جزیره کورفو، در روستایی در 10 کیلومتری پایتخت، خانه ای برای فروش وجود دارد. این خانه از 350 متر مربع مساحت تشکیل شده است و در زمینی به مساحت 850 متر مربع ساخته شده است.

این خانه از 3 طبقه تشکیل شده است. زیرزمین 70 متر مربع است. در طبقه همکف ، یک اتاق نشیمن ، یک اتاق ناهار خوری ، یک آشپزخانه و یک سرویس بهداشتی وجود دارد. طبقه همکف توسط یک راه پله چوبی داخلی به طبقه اول متصل می شود. 3 اتاق خواب و یک حمام در طبقه اول وجود دارد.

همچنین یک آپارتمان مجزا با 2 اتاق خواب، یک اتاق نشیمن و یک حمام با دوش در طبقه همکف وجود دارد.

این خانه دارای 3 شومینه، کمد دیواری، تهویه مطبوع و گرمایش است. باغ اختصاصی خود را با گل و درخت دارد.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
530 000 € 1394 €/m²
  • کد شی 24158
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 2296 €/m²
  • کد شی 36677
  • مربع متر 209 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
600 000 € 2068 €/m²
  • کد شی 38919
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 6
فروش
480 000 € 1846 €/m²
  • کد شی 40792
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • کد شی 42192
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
499 000 € 2169 €/m²
  • کد شی 46186
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
520 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 49438
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
480 000 € 1391 €/m²
  • کد شی 49548
  • مربع متر 345 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
600 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 49578
  • مربع متر 180 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
500 000 € 1358 €/m²
  • کد شی 49588
  • مربع متر 368 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه