600 000 €
2069 €/m²
Property 38919 photo 1
Property 38919 photo 2
Property 38919 photo 3
Property 38919 photo 4
Property 38919 photo 5
Property 38919 photo 6
Property 38919 photo 7
Property 38919 photo 8

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 1940
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 19 km
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 290 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 دوش. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, توالت. طبقه 2 شامل خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
580 000 € 1633 €/m²
  • کد شی 50661
  • مربع متر 355 m²
  • Rooms 7
فروش
690 000 € 1533 €/m²
  • کد شی 52075
  • مربع متر 450 m²
  • Rooms 14
فروش
700 000 € 4827 €/m²
  • کد شی 56012
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 5
فروش
530 000 € 450 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 56361
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
680 000 € 8292 €/m²
  • کد شی 56489
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
630 000 € 2086 €/m²
  • کد شی 59310
  • مربع متر 302 m²
  • Rooms 9
فروش
700 000 € 680 000 € 3317 €/m²
  • کد شی 59766
  • مربع متر 205 m²
  • Rooms 6
فروش
620 000 € 5740 €/m²
  • کد شی 60037
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
820 000 € 3660 €/m²
  • کد شی 60216
  • مربع متر 224 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 5120 €/m²
  • کد شی 61220
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه