480 000 €
1846 €/m²
Property 40792 photo 1
Property 40792 photo 2
Property 40792 photo 3
Property 40792 photo 4
Property 40792 photo 5
Property 40792 photo 6
Property 40792 photo 7
Property 40792 photo 8
Property 40792 photo 9
Property 40792 photo 10
Property 40792 photo 11
Property 40792 photo 12
Property 40792 photo 13
Property 40792 photo 14
Property 40792 photo 15
Property 40792 photo 16
Property 40792 photo 17
Property 40792 photo 18
Property 40792 photo 19
Property 40792 photo 20
Property 40792 photo 21

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1990
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 6 km
  • فاصله از فرودگاه: 6 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 260 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
530 000 € 4240 €/m²
  • کد شی 8643
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 5
فروش
450 000 € 1419 €/m²
  • کد شی 16725
  • مربع متر 317 m²
  • Rooms 6
فروش
550 000 € 2340 €/m²
  • کد شی 17955
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
530 000 € 1394 €/m²
  • کد شی 24158
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 2296 €/m²
  • کد شی 36677
  • مربع متر 209 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
480 000 € 1846 €/m²
  • کد شی 40792
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 4
فروش
440 000 € 2233 €/m²
  • کد شی 45862
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 12
فروش
499 000 € 2169 €/m²
  • کد شی 46186
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
520 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 49438
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
480 000 € 1391 €/m²
  • کد شی 49548
  • مربع متر 345 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m

اشتراک خبرنامه