فروخته

فروش - اپارتمان 110 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
220 000 €
2000 €/m²
Property 368 photo 1
Property 368 photo 2
Property 368 photo 3
Property 368 photo 4
Property 368 photo 5
Property 368 photo 6
Property 368 photo 7
Property 368 photo 8
Property 368 photo 9
  • کد شی 368
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 110 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • طبقه: طبقه 1
  • سال ساخت: 2010
  • تعداد اتاق ها: 2: салон с кухней, 2 спальни, туалет и туалет с ванной.
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 110 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
190 000 € 1652 €/m²
  • کد شی 44137
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
220 000 € 2268 €/m²
  • کد شی 50492
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
215 000 € 2828 €/m²
  • کد شی 50642
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 2
فروش
195 000 € 2096 €/m²
  • کد شی 51795
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 3
فروش
190 000 € 1016 €/m²
  • کد شی 52331
  • مربع متر 187 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
200 000 € 1769 €/m²
  • کد شی 53236
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 3
فروش
215 000 € 2905 €/m²
  • کد شی 56511
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 4
فروش
195 000 € 2074 €/m²
  • کد شی 56872
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
200 000 € 1818 €/m²
  • کد شی 57400
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه