760 000 €
2714 €/m²
Property 36925 photo 1
Property 36925 photo 2
Property 36925 photo 3
Property 36925 photo 4
Property 36925 photo 5
Property 36925 photo 6
Property 36925 photo 7
Property 36925 photo 8
Property 36925 photo 9
Property 36925 photo 10
Property 36925 photo 11
Property 36925 photo 12
Property 36925 photo 13
Property 36925 photo 14
Property 36925 photo 15

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2000
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 17000 m
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 280 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, 2 حمام. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, سایبان, پارکینگ اختصاصی, چمن, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
890 000 € 6137 €/m²
  • کد شی 64880
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
610 000 € 4621 €/m²
  • کد شی 63730
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 3220 m
فروش
657 000 € 5429 €/m²
  • کد شی 57988
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 5
فروش
652 000 € 5525 €/m²
  • کد شی 57989
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 3
فروش
810 000 € 5062 €/m²
  • کد شی 64965
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
1 050 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 14288
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 630 m
فروش
820 000 € 2837 €/m²
  • کد شی 51492
  • مربع متر 289 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
683 000 € 5464 €/m²
  • کد شی 56731
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه